UUDISED JA TEATED

Hargla Kooli koduleht töötab taas

Kooli koduleht oli suvisel perioodil uue veebimajutaja otsingul.

Nüüd on koduleht taas nähtav ning asume hoogsalt andmeid uuendama.

Esimese koolipäeva aktus 3. septembril 2018. a kell 9.00

esimene koolipaev hargla 2018

Hargla Kooli lõpupidu toimub 16. juunil 2018 kell 14.30

Hargla Kooli lõpuaktus toimub 16. juunil kell 14.30 koolimajas

Lõpetajad on:

Sandra Ernits

Džesika Hrustalova

Enar Leini

Airi Pettai

Ivor Ploom

Laura Sarapuu

Helena Tammi

Jan Tomson

Klassijuhataja on Ulvi Reinumägi

Joonistusvõistlus "Minu kool"

Hargla Kool Valgamaal tähistab 2018. aastal kooli 330. aastapäeva ja kutsub kõiki kooliõpilasi joonistama teemal „Minu kool“.
Parimate tööde autoreid ootavad ees auhinnad. Töödest pannakse koolis välja näitus ja hiljem koostatakse joonistustest album.
Joonistada võib kõike oma koolimajaga seonduvat, aga eelkõige on oodatud pildid koolimajadest.
Joonistused palume saata hiljemalt 10. maiks 2018 posti teel aadressile:
Hargla Kool
Hargla küla
68014 Valga maakond.
Võistluse tingimused:
 Võistlus toimub kolmes vanuserühmas: 7–10 -aastased, 11–13-aastased ja 14–18-aastased.
 Esitatava töö formaat on A4.
 Töö tagaküljele lisada autori nimi, vanus, kool, kontaktandmed, soovi korral lühikirjeldus.
 Joonistustehnika omal vabal valikul.
 Võistlusele saadetud töid tagasi ei saadeta.
 Osaleja annab esitatud joonistusega konkursi korraldajatele üle õigused pilt tasuta näitusele üles panna.
 Võitjad selgitab 15. maiks välja žürii.
Head joonistamist!
Jääme ootama toredaid pilte koolimajadest.
Lisateave e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lasteaia 2018. a aprillikuu tegemised

2. aprill - lasteraamatupäev

3. aprill – külastame raamatukogu, valime ja laenutame raamatu, köidame ise raamatu.

3.-6. aprill – kevade otsimise nädal.Otsime kevadet aiast, põllult, metsast, mänguväljakult jne.

6. aprill – tulbijoonistamise võistlus. Osalevad lasteaia lapsed ja nende vanemad.

9.-13. aprill – lemmikmänguasjade nädal. 13.aprill- lemmikmänguasjapäev.

11. aprill – lasteaeda külastab Terje Lillmaa setukeelse pupietendusega.

16.-20. aprill - südamenädal ja südamenädala metsaretk.

20. aprill – lasteaia õueala kevadkoristus.

30. aprill – Volbriöö tähistamine – nõialuua valmistamine, nõiajooks.